Warhold PC

25

Warhold to wydana na pecety gra akcji z elementami strategii. Tytuł jest debiutancką produkcją niezależnego rosyjskiego studia InQuake Softworks. Warhold przenosi gracza do krainy osadzonej w klimacie mrocznego fantasy. Jako władca niezależnego państwa-miasta, stawi on czoła swoim przeciwnikom w walce o wpływy i surowce.
Warhold na PC Windows to gra sieciowa akcji z elementami strategii. Tytuł jest debiutancką produkcją niezależnego rosyjskiego studia InQuake Softworks, a oferowany model PvP nawiązuje do takich pozycji jak League of Legends czy Dota 2.

Fabuła
Warhold przenosi gracza do krainy osadzonej w klimacie mrocznego fantasy. Jako władca niezależnego państwa-miasta, stawi on czoła swoim przeciwnikom w walce o wpływy i surowce.
Mechanika
Gra składa się z dwóch części. Pierwsza, podstawowa, to walka na zamkniętych arenach, gdzie od ośmiu do dwudziestu osób może zmagać się w trzech trybach: Death Match, Team Fight i Capture the Flag. Na początku gracz decyduje, jaką profesję ma reprezentować jego awatar (do wyboru jest Marauder, Sniper, Reaper lub Battle Priest), po czym, walcząc i wygrywając mecze, rozwija jego umiejętności, czyniąc go tym samym coraz potężniejszym.
Druga, wyróżniająca Warhold na tle innych sieciowych gier akcji – włączając w to różnego rodzaju wariacje popularnych MOBA – to rozbudowa państwa-miasta, którego protektorem i władcą jest bohater. Do naszych obowiązków w tym aspekcie rozgrywki należy zdobywanie surowców, rozbudowa metropolii i dbanie o zadowolenie mieszkańców. Dostępne są trzy typy surowców, kluczowych dla konstruowania budynków oraz produkcji broni: drewno, żelazo i kamień. Zbudować możemy zaś m.in. baraki, pałac, magazyn czy kopalnię. Każda z tych budowli zwiększa możliwości produkcyjne miasta, co przekłada się na szereg ułatwień podczas właściwych starć z innymi graczami.
Warhold dysponuje wbudowanymi mechanizmami, pozwalającymi graczom łączyć się w klany i wspólnie dążyć do osiągnięcia celu, np. dostępu do surowców.
Kwestie techniczne
Warhold na PC Windows oferuje trójwymiarową grafikę, wykonaną z dbałością o szczegóły postaci i otoczenia. Całość zrealizowano w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Wymagania
Rekomendowane wymagania:
System operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6950
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku: 14 GB

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz