Paladins: Champions of the Realm

49

Paladins: Champions of the Realm to opracowana z myślą o PC Windows pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na rozgrywki wieloosobowe. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Hi-Rez, znane z takich tytułów jak Smite, Tribes: Ascend czy Global Agenda
Akcja osadzona została w świecie fantasy, którego kształt trochę odbiega od tego, co standardowo otrzymujemy w większości gier. W stworzonej przez studio autorów krainie istnieje bowiem zaawansowana technologia, w tym karabiny

i pojazdy, ale wszystkie zdobycze techniki napędzane są magią. Fabuła nie odgrywa tutaj jednak dużej roli i zamiast tego Paladins: Champions of the Realm koncentruje się na sieciowych bitwach pomiędzy niewielkimi grupami graczy.
Do wyboru jest spory zestaw bohaterów, pełniących de facto rolę klas. Każdy z nich posiada własne uzbrojenie i wyposażony jest w cztery unikalne umiejętności specjalne. Dwie z nich są typowo bojowe, np. wystrzelenie potężnej kuli energii lub ustawienie automatycznej wieżyczki strażniczej. Trzecia zwiększa możliwości ruchowe postaci, a czwarta zdolność polega na przywołaniu pojazdu lub pełniącego rolę wierzchowca zwierzęcia.
Bitwy toczone są w szybkim tempie, ale całość zaprojektowano tak, aby nawet nowicjusze mogli się dobrze bawić. Mapy są duże i większość ich powierzchni stanowią otwarte przestrzenie. W potyczkach biorą udział dwie, maksymalnie sześcioosobowe grupy graczy. Podstawowym trybem zabawy jest Oblężenie (ang. Siege), w ramach którego walczymy o przejmowanie kontroli nad lokacjami. Zajęcie odpowiedniej ich ilości powoduje, że na polu bitewnym pojawia się maszyna oblężnicza, która rozpocznie atak na terytoria wrogów. Oczywiście, tę machinę trzeba cały czas osłaniać, gdyż inaczej rywale w szybkim tempie przerobią ją na złom.
Dodatkową atrakcją są elementy karciankowe, pełniące tutaj rolę znanych z innych FPS-ów perków. Podczas zabawy gracze gromadzą karty, których zagrywanie powoduje np. przywołanie czegoś na mapę, włączenie jakiegoś bonusa czy utrudnienie życia rywalom. Sami dobieramy skład naszej talii, a przed każdym meczem losowane są z niej trzy karty, które zabieramy ze sobą na bitwę.

Wymagania
Minimalne wymagania:
System operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.7 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon 3870 lub NVIDIA GeForce 8800 GT
RAM: 2 GB
Miejsce na dysku: 10 GB

Rekomendowane wymagania:
System operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6950
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku: 10 GB

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz