Osiris: New Dawn PC

34

Osiris: New Dawn to wydana na platformę PC Windows gra akcji wzbogacona elementami survivalowymi. Projekt opracowało studio Fenix Fire.
Fabuła
W Osiris: New Dawn gracze wcielają się w astronautów misji Osiris 2, wysłanych w odległe rejony kosmosu w celu zbadania, co stało się z zaginioną ekspedycją Osiris 1. Podczas podróży zostają zmuszeni do lądowania awaryjnego na

niezbadanej planecie.
Na miejscu szybko odkrywają, że planeta jest zamieszkana przez liczne gatunki krwiożerczych bestii, które za dnia polują na ocalałych ludzi. Te zwierzęta, choć niebezpieczne, są jednak małym zmartwieniem w porównaniu do tego, co wypełza na powierzchnię nocą. Po zapadnięciu zmroku muszą zmierzyć się bowiem ze znacznie bardziej agresywnymi, silniejszymi i bardziej przerażającymi potworami. Co więcej, otaczają ich wtedy absolutne ciemności i bez źródła światła nie widać dosłownie nic.
Mechanika
Wydane na platformę PC Windows Osiris: New Dawn to gra akcji z elementami survivalowymi. Zabawę rozpoczynamy ze skromnymi zapasami, więc aby przetrwać, musimy gromadzić surowce. Tradycyjnie wykorzystujemy je do budowy struktur i konstruowania przydatnych przedmiotów. Konieczne jest także szukanie pożywienia i wody. Rozgrywka koncentruje się głównie na eksploracji i walce za pomocą sporego arsenału różnorodnego uzbrojenia, natomiast typowo survivalowe rozwiązania są tutaj tylko dodatkiem i podczas rozgrywki poświęcamy im znacznie mniej czasu niż w standardowych grach tego pokroju. Przykładowo, głód i pragnienie stają się problemem jedynie podczas wypraw daleko od bazy
W Osiris: New Dawn dostępny jest duży wybór pojazdów, jednostek latających i mechów. Ponadto możemy korzystać z dronów, które są w stanie automatycznie wykonywać typowe dla gier survivalowych prace, takie jak gromadzenie surowców czy przetwarzanie minerałów, pozwalając nam tym samym na skoncentrowanie się na bardziej ekscytujących zadaniach. Ten aspekt rozgrywki jest bardzo rozbudowany i gracze mają dużą swobodę podczas programowania zasad rządzących zachowaniami tych robotów.
Wszystko to rozgrywa się na rozległych mapach, które zostały zaprojektowane ręcznie przez autorów, a ich wygląd urozmaicają proceduralne efekty, takie jak erozja czy zjawiska pogodowe.
Tryby gry
Dostępne na platformę PC Windows Osiris: New Dawn pozwala na zabawę samotną lub w multiplayerze. W przypadku tej drugiej opcji gracze mogą bawić się w trybie kooperacyjnym lub rywalizować ze sobą w rozgrywkach PvP.

Wymagania
Rekomendowane: Intel Core i7 2.5 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce 980 GTX lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 2.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce 980 GTX lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz