Hitman: Wyzwanie Snajpera PC

6

Hitman: Sniper Challenge to mini-produkcja promująca grę Hitman: Rozgrzeszenie, dostępna w dystrybucji cyfrowej dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na wspomniany tytuł. Gra pojawiła się też w polskich sklepach w wersji pudełkowej. Sniper Challenge został stworzony przez studio IO Interactive, czyli twórców cyklu.
W Sniper Challenge wcielamy się w agenta 47, bohatera wszystkich odsłon serii Hitman, i podejmujemy kolejny

kontrakt na zabójstwo. Tym razem udajemy się na dach jednego z wieżowców, żeby zlikwidować niejakiego Richarda Stronga, szefa korporacji produkującej broń. Strong unika pokazywania się publicznie w obawie przed atakiem wrogo nastawionej konkurencji, ale musiał pojawić się na firmowej imprezie, odbywającej się na tarasie sąsiedniego budynku. To doskonała okazja dla najlepszego płatnego zabójcy w świecie gier.
Rozgrywka w Hitman: Sniper Challenge jest bardzo prosta – mamy piętnaście minut na zlikwidowanie celu głównego i jego kilkunastu ochroniarzy. W tym czasie możemy jedynie strzelać z karabinu snajperskiego, siedząc cały czas w tym samym rogu dachu. Tak naprawdę zabawa nie polega tylko na zabiciu wrogów, ale wykonaniu operacji w efektowny sposób. Za to jak podejdziemy do sprawy otrzymujemy bowiem punkty. Powtarzając zadanie wielokrotnie, poznajemy układ i zachowanie strażników, dzięki czemu możemy lepiej zaplanować akcję.
Mnożnik punktów jest powiększany za szybkie i sprawne zabójstwa oraz za zaliczanie specjalnych, często żartobliwych wyzwań. Te bywają różne: od zestrzelenia kilku gołębi, przez wykorzystanie otoczenia do zabicia jednego z ochroniarzy, aż po perfekcyjne trafienia (czyli wykonanie misji za pomocą strzałów w głowę). Rekordy graczy są zestawiane w sieciowych rankingach. Same punkty trafiają też na konto i pozwalają odblokować dodatki, które da się przenieść do pełnoprawnej odsłony serii – Hitman: Rozgrzeszenie. W ten sposób można zdobyć specjalną snajperkę, tłumik oraz modyfikatory różnych rodzajów broni.

Wymagania
Wymagania minimalne:
System: 64-bit, Windows 7
Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: 11

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz