Hellblade: Senua’s Sacrifice PC

29

Hellblade: Senua’s Sacrifice to widowiskowa gra akcji na platformę PC Windows osadzona w świecie fantasy. Za stworzenie produkcji odpowiada brytyjskie studio Ninja Theory. Doświadczony deweloper ma na swoim koncie tytuły, takie jak Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West oraz DMC: Devil may Cry. Co prawda, żaden z nich nie osiągnął oszałamiającego sukcesu komercyjnego, ale przez lata spędzone w branży twórcom udało się wypracować
rozpoznawalny na pierwszy oka styl oraz kilka innowacyjnych rozwiązań w gatunku slasherów. Hellblade zostało

sfinansowane ze środków własnych Ninja Theory, a producenci podkreślają, że jest to jedna z pierwszych gier indie, które osiągają poziom zarezerwowany jedynie dla wysokobudżetowych tytułów największych wydawców.
Główną bohaterką gry jest młoda wojowniczka o imieniu Senua, która wybiera się w niebezpieczną podróż do krainy umarłych. Świat Hellblade czerpie inspiracje z celtyckich mitów, znajdziemy w nim więc odniesienia do mniej i bardziej znanych historii, postaci oraz fantastycznych bestii, które przed wiekami zrodziły się w wyobraźni Celtów. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Senua specjalizuje się w walce mieczem, będącym naszym podstawowym narzędziem wykorzystywanym do pokonywania przeciwników. Gracze mogą budować komba oraz stosować rożne umiejętności specjalne.

Wymagania
Minimalne wymagania Hellblade: Senua’s Sacrifice
System: Windows 7 64 bitowy
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
Pamięć RAM: 6 GB
Wolne miejsce: 40 GB

Rekomendowane wymagania Hellblade: Senua’s Sacrifice
System: Windows 7 64 bitowy
Procesor: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4 GHz lub AMD FX-8350
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
Pamięć RAM: 8 GB
Wolne miejsce: 40 GB

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz