Destiny 2 PC

41

Destiny 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej, multiplayerowej strzelaniny FPP, wydanej przez firmę Acitvision Blizzard. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Bungie Software, wspierane przez zespół Vicarious Visions. Tytuł zadebiutował między innymi na platformie PC Windows. W porównaniu z poprzednikiem, wprowadza szereg
usprawnień, na czele z bogatszą warstwą fabularną — opowiedziana przez deweloperów historia odgrywa o wiele większą rolę, aniżeli miało to miejsce wcześniej.

Mechanika
Zmiany objęły jednak przede wszystkim rozgrywkę. Twórcy wzięli sobie do serca opinie skupionej wokół gry społeczności, czego efektem są inaczej zaprojektowane planety. Tym razem obok pustych przestrzeni mamy sporych rozmiarów metropolie, a na pustkowiach roi się od przeciwników i, wzorem innych gier z otwartym światem, od posterunków. Porzucenie konsol poprzedniej generacji pozwoliło deweloperom rozwinąć skrzydła, na czym zyskały rozmiary poszczególnych map. Wśród nich najbardziej błyszczy Saturn — lokacja znacznie większa, aniżeli wszystkie podobne miejsca z pierwszego Destiny razem wzięte. Co prawda w produkcji pojawiają się znane już ciała niebieskie, aczkolwiek zostały one udostępnione dopiero jakiś czas po premierze omawianego tytułu.
Kwestie techniczne
W Destiny 2 twórcy rozwinęli stworzoną na potrzeby pierwowzoru technologię, co przyniosło ze sobą nie tylko poprawę jakości graficznej — problemem okazało się przeniesienie jakiejkolwiek zawartości z pierwszej części serii. Gracze nie mogą zatem importować postaci, które prowadzili do boju w oryginale. Produkcja zadebiutowała na wielu platformach, w tym na PC Windows.

Wymagania
Zalecane wymagania sprzętowe PC:
System operacyjny Windows Vista, Windows 7 i Windows 8
Karta graficzna z co najmniej 1 GB Video RAM obsługująca DirectX 11
Procesor z 4 rdzeniami
Pamięć 4 GB
Przykład 1 (Nvidia / Intel): Nvidia GTX 560 + Intel Core i3-530
Przykład 2 (AMD): AMD Radeon HD5870 + AMD Phenom II X2 565

Maksymalne wymagania sprzętowe PC:
System operacyjny Windows Vista, Windows 7 i Windows 8
Karta graficzna z co najmniej 1 GB Video RAM obsługująca DirectX 11
Procesor z 4 rdzeniami
Pamięć 8 GB
Przykład 1 (Nvidia / Intel): NVidia GTX 680 + Intel Core i7-2600k
Przykład 2 (AMD): AMD Radeon HD7970 + Bulldozer AMD FX4150

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz