Battlegrounds PC

24

Battlegrounds to wydana na platformę PC Windows sieciowa strzelanka z elementami survivalowymi, koncentrująca się na rozgrywkach typu Battle Royale. Projekt opracowało znane z TERA studio Bluehole, a na czele zespołu stał Brendan Greene (bardziej znany pod ksywką PlayerUnknown), czyli człowiek, który rozpoczął modę na tego typu tryby, opracowując mod Battle Royale do Arma II i Arma III. Autor wcześniej współpracował z firmą Sony przy tworzeniu

podobnego trybu do H1Z1 (który ostatecznie stał się odrębną grą), ale Battlegrounds był pierwszą produkcją, którą Greene zaprojektował od podstaw.
Mechanika
Opracowane z myślą o platformie PC Windows Battlegrounds to gra FPS oferująca wyłącznie rozgrywki sieciowe typu Battle Royale, zainspirowane japońską powieścią pod tym samym tytułem oraz czerpiącą z niej serią Igrzyska śmierci. Zasady są proste: duża grupa graczy zostaje wrzucona na zamkniętą mapę o sporych rozmiarach, a zadaniem każdego z nich jest wymordowanie wszystkich pozostałych. Zabawa kończy się, gdy przy życiu pozostaje tylko jedna osoba.
Uczestnicy rozgrywki zaczynają zmagania kompletnie bezbronni, więc początkowe fazy meczów stanowią wyścig po najlepsze uzbrojenie. Do dyspozycji walczących oddane zostały także różnorodne pułapki, a gra oferuje sporą swobodę wyboru metod eliminowania wrogów. Dodatkową pomocą w tym jest prosty system craftingu, pozwalający na konstruowanie przedmiotów ze zgromadzonych surowców. Z kolei tempo rozgrywki podkręca stopniowe kurczenie się terenu zmagań, wymuszające coraz częstsze konfrontacje między pozostałymi przy życiu graczami.

Wymagania
Rekomendowane wymagania:
System operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6950
RAM: 4 GB
Miejsce na dysku: 12 GB

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw Komentarz